ttp08g_sklo-uprava_plna-velikost
plnopruchod-kola
branka-velka_kocarek_2_web02
rotacni-turniket
Turnikety ELVIS  jsou zárukou kvality. Vynikají moderním designem a kvalitním zpracováním. Výběr z mnoha druhů od tripodových turniketů přes plnoprůchodové k rotačním.

Tripodové turnikety jsou ideální pro řízení vstupu osob jak v budovách (administrativní budovy, letiště, stadiony, knihovny, školy) tak i exteriérech (sportovní areály, koupaliště, zoo, zábavní a lyžařská centra). Turnikety lze doplnit o čtečky karet.

Tripodové turnikety jsou vyráběny v mnoha variantách, které uspokojí každého zákazníka. Ať  potřebuje turniket ke vstupu do bazénu, administrativní budovy, nebo v lyžařském centru.

 

Plnoprůchodové turnikety slouží k řízení vstupu s důrazem na bezpečnost. Je vhodný jak do interiérů (firemní areály, školy, tak i do exteriérů (areály firem, zábavní centra, rozhledny). Některé tipy turniketů jsou vhodné k průchodu cyklistů nebo pohybově hendikepovaných osob.

 

Branky jsou  ideální pro použití v obchodech, nákupních centrech, knihovnách, letištích, zábavních centrech, showroomech, apod. Při průchodu brankou návštevník rameno branky tlačí pred sebou, po průchodu se rameno branky vrátí zpět do puvodní polohy. Branka je používána predevším pro řízení jednosměrného průchodu, nicméně lze ji využíti pro průchod obousměrný.

 

Rotační turnikety jsou vhodné pro řízení vstupu osobv interiérech  s vysokým nárokem na design. Vysoká odolnost a bezpečný provoz turniketu tvoří   ideální řešení pro řízení vstupu a odbavování osob.

Tripodový turniket TTB07G

turniket-sklo-ctecka

Turniket TTB07G 

je ta správná volba pro designový interiér moderních budov.

Elegantní vrchní skleněná deska se zabudovaným snímačem bezkontaktních karet a čtečkou čárových kódů. Panel je doplněm o světelnou signalizaci.

ttp08g_sklo-uprava_plna-velikost
ol-turnstile

Něco z historie turniketů

Původně byli turnikety používány jako druh brány na polích, jenž měli umožnit průchod osob a zvířatům chovaných v ohradách průchod zabraňovalo.
turnstile

Powered by themekiller.com